Handysize Nordic

Kontakt


Org nr.:
889 206 322 MVA 
Kontor: 
Brynsveien 18E
N-0667 Oslo
  
Lager: 
Handysize Nordic AS
v/Distribusjonspartner AS 
Hvamsvingen 4c
N-2013 Skjetten
  
Postadresse:
Handysize Nordic AS
Brynsveien 18E
N-0667 Oslo
  
Telephone:
+21 52 52 42
E Order:
ordre@handysizenordic.no
E Reclamation:
reklamasjon@handysizenordic.no
E Purchase:
purchase@handysizenordic.no
E Other: adm@handysizenordic.no
E Invoice:
faktura@handysizenordic.no (only invoices)
Banking information:
Account number 1503.25.70078
IBAN NO1715032570078
BIC DNBANOKKXXX


Ansatte


K:  Charlotte Gamst/ Daglig leder 
T:  +47 46 68 10 00 
E:  Charlotte@handysizenordic.no 
 
K:  Karin G. Vermeulen / Salgssjef 
T:  +47 90 96 78 49  
E:  Karin@handysizenordic.no 
 
K:  Lill Miriam Asani / Innkjøpssjef (i permisjon)
T:  +47 45 22 77 85 
E:  Miriam@handysizenordic.no 
 
K:  Brita Kroken / Ordrekontor
T:  +47 48 15 46 61  
E:  Brita@handysizenordic.no 
 
K:  Ingeborg Ryland Hasle / Innkjøp 
T:  +47 48 29 93 03  
E:  Ingeborg@handysizenordic.no

K:  Merete Vernfelt / Salgssjef Convenience
T:  +47 93 25 80 81 
E:  Merete@handysizenordic.no 
 

  

K:  Christopher Bjørn / Salg og system
T:  +47 90 47 40 65 
E:  Chris@handysizenordic.no
  

Handysize AS er nedlagt januar 2021. Har du spørsmål eller er på utskikk etter reiseartikler så ta kontakt med vår partner Travelstuff.no. De har over 3000 reiseartikler i sortiment. E-Mail: kundeservice@travelstuff.no www.travelstuff.no.


For å endre tekststørrelsen, hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac) og trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.