Handysize Nordic

Kontakt

Ikke nøl med å kontakte oss. 

Org nr.:
889 206 322 MVA 
Kontor: 
Tvetenveien 44 
N-0666 Oslo

Sandefjord:
Framnesveien 3 a
N-3222 Sandefjord
  
Lager: 
Handysize Nordic
v/ Transportkompaniet Trafikk
Nedre Rommen 3
N-0988 Oslo
  
Postboks:
Handysize Nordic AS
Postboks 28 Bryn
N-0611 Oslo
  
Telephone:
+21 52 52 42
E Order:
ordre@handysizenordic.no
E Reclamation:
reklamasjon@handysizenordic.no
E Purchase:
purchase@handysizenordic.no
E Other: adm@handysizenordic.no
E Invoice:
faktura@handysizenordic.no (only invoices)
Banking information:
Account number 1503.25.70078
IBAN NO1715032570078
BIC DNBANOKKXXX


Ansatte


K:  Charlotte Gamst/ Daglig leder 
T:  +47 46 68 10 00 
E:  Charlotte@handysizenordic.no 
 
K:  Karin G. Vermeulen / Salgssjef 
T:  +47 90 96 78 49  
E:  Karin@handysizenordic.no 
 
K:  Lill Miriam Asani / Innkjøpssjef 
T:  +47 45 22 77 85 
E:  Miriam@handysizenordic.no 
 
K:  Brita Kroken / Ordrekontor
T:  +47 48 15 46 61  
E:  Brita@handysizenordic.no 
 
K:  Ingeborg Ryland Hasle / Salg og innkjøp 
T:  +47 48 29 93 03  
E:  Ingeborg@handysizenordic.no
K:  Merete Vernfelt / Salg og innkjøp 
T:  +47 93 25 80 81 
E:  Merete@handysizenordic.no 
 
K:  Wenche Bohlin/ Salg 
T:  +47 92 44 78 36 
E:  Wenche@handysizenordic.no 
 
K:  Christopher Bjørn / Salg og system
T:  +47 90 47 40 65 
E:  Chris@handysizenordic.no

For å endre tekststørrelsen, hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac) og trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.